Nowa pozycja w naszym wydawnictwie – „Śri Guru i jego łaska”

Przedstawiamy absolutną nowość w naszej ofercie! „Śri Guru i jego łaska” to prawdziwy skarb dla tych, którzy pragną lepiej zrozumieć wyjątkową rolę mistrza duchowego. Książka zawiera nauki Swamiego B. R. Śridhary Maharadźy na temat związku ucznia i guru w w jednej z najbogatszych mistycznych tradycji subkontynentu indyjskiego, jaką jest wisznuizm bengalski. Swój egzemplarz zamów na naszej stronie.

Tylko wielka i szczera dusza jest zdolna właściwie odzwierciedlić w swoim sercu niezwykłą duchową rzeczywistość, która zstępuje do świata doczesnego za pośrednictwem duchowego nauczyciela, by pomóc potrzebującym. Teraz nauczyciel reprezentujący ów duchowy wymiar dzieli się wedyjską wiedzą, która nigdy wcześniej nie została udostępniona w druku.

Z jednej strony książka ta zawiera treści bardzo hermetyczne i charakteryzujące się wyjątkową duchową głębią, z drugiej zaś strony emanują z niej szczerość i dobroć sędziwego mędrca, który poświęcił całe swoje życie pracy nad duchowym rozwojem i pomaganiu na tej drodze innym. Dla osób, które po raz pierwszy zetkną się z tematem duchowego przewodnictwa przy lekturze tej książki, będzie to dość egzotyczna podróż budząca wiele skrajnych emocji.

Postęp oznacza odrzucanie i przyjmowanie na nowo. Tak oto, kiedy dochodzi do konfliktu między względnym punktem widzenia a stanowiskiem absolutnym, należy odrzucić to co względne na rzecz absolutnego. – B. R. Śridhara Maharadźa

Swój egzemplarz zamów na naszej stronie 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *